חדש! חדש! חדש!
התחדשו במלאי בידוריות במחיר מוזלים, כל הקודם זוכה!!!!
להזמנות - 050-5555330 גיל


מבצע אטרקטיבי לחגים
לקראת החגים הקרובים אנו יוצאים במבצע שווה במיוחד, לפרטים לחץ כאן

חדש באתר!
קונטרולר בסיסי לDJ חדש במחיר מציאה!!! למעבר לדף המוצר לחצו כאן

תמונות מעצרת המחאה בבאר שבע
חדש באתר!!! תמונות מעצרת המחאה בבאר שבע
על ההגברה והסאונד:חברת גיל בן דוד


מסיבת סיום בית ספר הטכני בבאר שבע
לסרטון לחץ כאן

תאורה היקפית
מהי תאורה היקפית ולמה צריך אותה?

השכרת תאורה
קצת על השכרת תאורה... שווה קריאה!!!


חדש במלאי, תעלות דריכה (קאפות) להשכרה
לפרטים לחץ על כאן!!!

עברנו לפארק אופיר
עברנו למשרדים ומחסנים מרווחים בפארק אופיר.

לשמור על הקיים
אולמות אירועים, מסעדות, בארים, מועדונים, בתי ספר וכל מקום בו מותקנות מערכות הגברה ותאורה סובלים מבעיה משותפת: תחזוקה שותפת.
כחברה ותיקה בתחום זה אנו מספקים שירותי תחזוקה שוטפים, פתרון תקלות ותמיכה 24שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
בין לקוח


שיווק ומכירת ציוד הגברה ותאורה
נורות, גופי תאורה, פנסים חכמים, פילטרים, מסגרות צבע, רמקולים, מגברים, מכשירי אפקטים, פרוססורים, כבלים, קונסולות, מחשבי תאורה ועוד...

יעוץ והתקנה של מערכות הגברה ותאורה
הקמת מערכות הגברה ותאורה למועדונים, אולמות וגני ארועים, מסעדות ומוסדות משלב התכנון ועד לכיוון ותיכנות המערכות.

תחזוקה והתקנות
שירות חדש של גיל בן דוד - תחזוקה שוטפת, התקנות, תמיכה ופתרון תקלות 24/7 לאולמות אירועים, מועדונים, מסעדות ומוסדות.

המיקסר סאונד הדיגיטלי המתקדם בעולם הגיע אלינו !!!
בתור נושאת הבשורה התמידית בתחום החידוש הטכנולוגי,חברת גיל בן דוד רכשה את מיקסר הסאונד הדיגיטלי ILIVE מבית Allen and Heath וכיום אנחנו החברה הראשונה בדרום המאמצת את המיקסר הייחודי הזה אשר נחשב לקדמת הטכנולוגיה.

גיל מוזיקה הגברה ותאורה
גיל בן דוד הם הזכיינים\החברה המספקת שירותי במה הגברה ותאורה למשכן לאומניות הבמה , ומספקת שירותי הגברה ותאורה לאוניברסיטת בן גוריון

צוות החברה

שתף |

יורם ג´ייקובס

חזרה לצוות החברה
מנהל תחום הסאונד וההתקנות בחברת "גיל בן דוד". אחד מטכנאי הסאונד המנוסים ביותר בארץ עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה באולפני הקלטות, תיאטראות שונים, חברות הגברה ותאורה לצד ידע רב בכל מקצועות האירועים והבמה.


הכירו את יורם ג´יקובס,מנהל תחום הסאונד וההתקנות בחברת "גיל בן דוד". בתור אחד שסיים לימודים לתואר טכנאי קול עוד בשנת 1989 ואף הרחיב את אופקיו בפעם נוספת בפעם 2007 כשהפך לבוגר הפקולטה להנדסת קול של אוניבריסטה "City & Guilds" בלונדון,יורם בהחלט הינו אחד מטכנאי הסאונד המנוסים ביותר בארץ עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה באולפני הקלטות, תיאטראות שונים, חברות הגברה ותאורה לצד ידע רב בכל מקצועות האירועים והבמה.

הסלוגן שמנחה את החברה שלנו "אין חכם כבעל ניסיון" בהחלט משתלב עם הרזומה של יורם שמוביל בביטחה את חברתנו להישגים חסרי תקדים בתחום הסאונד וההגברה כאשר טובי האומנים בארץ מאסף אבידן ועד טל פרידמן כבר הרעיפו את מחמאותיהם על ביצועיו הטכניים.

יורם שבשירותיו נעזרה גם קבוצת הפורום במהלך תיכנון וכיוון מערכת הסאונד האמיתנית של מועדון הפורום המחודש, מייצג נאמנה את המשפט "בסאונד אין דבר כזה שאין דבר כזה", מה שמבטיח לכם ביצוע ותיכנון מושלמים לפרויקט, הופעה או אירוע עליו אתם שוקדים.

האיש שמצטיין כמו שאר עובדי החברה גם ביחסי אנוש מעולים כאשר שמו בתעשיית הסאונד הולך לפניו ואין ספק שעם הצטרפותו לחברתנו, הרף הגבוהה שהצבנו לעצמנו בתחום הסאונד וההגברה לאורך הדרך עלה בעוד מספר נקודות וכל מילה מילה נוספת מיותרת.

רזומה :

עבודה עם אומנים כגון אביב גפן, חיים משה, דני רובס, מרדכי בן דוד, מרגלית צנעני, גידי גוב, אפריים שמיר, רמי קליינשטיין, דנה לפידות, אלון דה לוקו, רמי פוטיס , חנוך לוין, הילל מיטלפונקט, טל פרידמן והקריות, עומרי ניצן, ששון גבאי, קרן מור, עודד תאומי, יונה אליאן, גילה אלמגור ועוד רבים וטובים.

עבודה בהצגות ומופעים : המלך, קידוש, חמץ, אידיוט לארוחה, אישה בעל בית, אדון וולף, הזונה מאוהיו, רצח, עוץ לי גוץ לי, זינגר, גן ריקי, הנכד, גטו, פילומנה, גג שקוף, דואט לאחת, המופע של אלי ומריאנו, אני, יהודה ואחותו של הרמטכ"ל, מאמי, קומדיה של טעויות, סיפור משפחתי, מותו של סוכן, משחקים בחצר האחורית, השמנה, אנטיגונה, הלילה ה-12 ועוד.

עבודה בתיאטראות : בית לסין, הקאמרי, חיפה, הבימה, באר שבע, ילדים ונוער

© כל הזכויות שמורות 2006 ל גיל בן דוד - שירותי במה - הגברה, תאורה מסכים ומוסיקה
קידום באינטרנטפרסום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט